• Healthere Medical Travel
  Türkiye'deki Aile Üyeniz
 • Healthere Medical Travel
  Türkiye'deki Aile Üyeniz
 • Healthere Medical Travel
  Türkiye'deki Aile Üyeniz
 • Healthere Medical Travel
  Türkiye'deki Aile Üyeniz
 • Healthere Medical Travel
  Türkiye'deki Aile Üyeniz
 • Healthere Medical Travel
  Türkiye'deki Aile Üyeniz
 • Healthere Medical Travel
  Türkiye'deki Aile Üyeniz


Hakkımızda | Medikal Tedaviler | Termal Turizm | Yaşlı ve Engelli Turizmi | Hizmetlerimiz | Partnerlerimiz | İletişim

MEDİKAL TEDAVİLER


 • MENÜ
 • Türkiye'ye ya da başka bir ülkeye medikal seyahat planlıyorsanız ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.
  Seyahatinizin tamamı için ya da sadece tedaviniz için bizden teklif alabilirsiniz.
  Teklifinizi bize gönderirken tıbbi geçmişinizi, varsa hastalığınızla ilgili her türlü materyali (Röntgen, MR, reçeteler, raporlar vs.) bize göndermeniz tedavi sürecinizi hızlandıracaktır.
  Doktorlarımız sizlere en uygun tedaviyi bildirecektir.
  Seyahatiniz içinse gidiş-dönüş tarihleriniz, biletiniz, bütçeniz, kalmak istediğinizi otelin ayrıntıları, tercüman isteyip istemediğiniz vb. gibi ayrıntıları yazmanız, seyahatinizin daha rahat geçmesini sağlayacaktır.

  Tedavi ve / veya seyahat için teklif almak için info@healthere.org adresine mail gönderebilirsiniz.


  Tıbbi hizmetlerimiz şunlardır:
  TÜRKİYEDE MEDİKAL TURİZM

  Türkiye, hasta bakımı kalitesi ve organizasyon yönetimi konusunda akredite olmuş sağlık kuruluşu sayısıyla dünyada ikinci sıradadır.

  Farklı beklentilere, sınırsız seçenek sunan Türkiye’de; Dünya çapında ünlü 5 yıldızlı oteller, eşsiz butik oteller, hosteller ve bir çok değişik seçenek tarih ve doğa harikalarıyla bütünleşerek ziyaretçilere unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedefliyor.

  Sağlık dolu termal tesisleri, tertemiz plajları ile sahiller, imparatorlukların mirasını taşıyan tarihi güzellikler, modern metropolleri ile Türkiye sağlık ve turizmi başarılı bir şekilde bir araya getiriyor.

  Dünyaca ünlü lüks oteller, Türk misafirperverliği ile sunulan servis, uluslararası standartlarda sağlık ve konaklama tesisleri ziyaretçilerin tedavilerini en rahat koşullarda geçirmeleri amacıyla hizmet veriyor.

  Sağlık turizmi için Türkiye’yi ziyaret eden konuklar, uluslar arası standartların üzerinde tıbbi cihazlar, deneyimli hekim kadrosu tarafından tedavi olma imkanı bulurken, sağlık merkezlerine yakın mesafedeki konaklama tesisleri ile, konuklar Türkiye’nin doğal güzellikleri ve hareketli şehir yaşamının tadını çıkarma imkanı buluyor.

  Dünya çapında bir kıyaslama yapıldığında Türkiye 51 JCI akredite sertifikalı hastanesi ile ilk sırada yer almaktadır. 1200’ün üzerinde devlet ve özel hastane ile hastalara geniş bir ağ sunulmaktadır.

  Özel sağlık hizmeti sağlayan kuruluşların 300’ü uluslar arası sağlık merkezleri ile yakın ilişki içindedir. Bu güçlü bağlantıların arasında; Harvard Medical International, Johns Hopkins, Mayo Clinic, MemorialSloan-Kettering, and New York Presbyterian gibi merkezler bulunmaktadır.

  Organ nakli, Genetik testler, Nöroşirurji, Göz ( Dünya’nın en büyük göz kliniği ağı İstanbul’da bulunmaktadır) , Kardiyoloji, Ortopedi, Plastik Cerrahi ve Diş alanlarında elde edilen önemli başarılar Türkiye’yi sağlık turizminde ön plana çıkarmaktadır.

  Türkiye sahip olduğu Sağlıklı yaşam merkezleri ( wellness) , doğal termal spa tesisleri ve çamur banyoları ile ülkeye yarım milyona yakın turist çeken bir cazibe merkezi konumundadır.
  TÜRKİYE’NİN MEDİKAL TURİZMDE ÜSTÜNLÜKLERİ

  ƒ- Hastanelerin alt-yapıları ve donanımlarının kalitesi yüksektir.
  ƒ- Hekimlerin ve hizmet sunucularının eğitim ve deneyim düzeyinin batı ülkeleri standartlarındadır.
  ƒ- Diğer ülkelere göre sunduğu hizmetlerin fiyatları avantajlıdır.
  ƒ- Özellikle bulunduğu coğrafi konum ve geleneksel turizm çekicilikleri (doğal ve tarihi) ve uzun süre seyahat engeli yaratmayan iklim koşullarına sahiptir.
  ƒ- Yüksek standartlara ulaşan turizm tesisleri ve iyi yetişmiş yabancı dil bilen personellere sahiptir.
  ƒ- Sağlık turizmi kapsamında kaplıca, iklim, mağara, deniz, şifalı bitki ve diğer doğal tedavi yöntemlerinin en iyi uygulanabileceği zengin bir potansiyele sahiptir.
  ƒ- Medikal ve sağlık turizminin diğer turizm türleri ile bütünleşebilmesi ve ortak tur programlarının yapılabilme olanakları mevcuttur.